Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wierzbicka w bikini. Powód? Ważny! Apeluje do kobiet

11.08.2017 09:24

Marta Wierzbicka jest jedną z ulubionych bohaterek prasy plotkarskiej. Gdy ostatnio w żartach gwiazda „Na Wspólnej" przyznała, że jako jedyna z uczestniczek drugiej edycji „Azja Express" przytyła, kolorowe media zaczęły pisać, że... Wierzbicka zmaga się z nadwagą.

Wierzbicka w bikini. Powód? Ważny! Apeluje do kobiet fot. Facebook

Wierzbicka postanowiła odnieść się odnieść do tych rewelacji i zamieściła na swoim Facebooku emocjonujący wpis.

– Przyzwyczaiłam się już do wszelkich obraźliwych zwrotów jakich używają w stosunku do mnie niektóre portale. Przywykłam też do tego, że dla niektórych osób pracujących w takich miejscach jestem tylko „cyckami, które przyszły na ściankę" – napisała Wierzbicka.

Aktorka twierdzi, że dziennikarze nie powinni narzucać młodym dziewczynom, jak powinny wyglądać:

- Nie będę jednak milczeć, gdy ktoś nazywa mnie "dorodną", sugerując po prostu, że jestem gruba. Nie będę siedzieć cicho nie dlatego, że jest mnie to w stanie obrazić, ale dlatego, że w ten sposób ludzie piszący dla tych portali kreują wśród młodych dziewczyn chore pojęcie na temat swojego wyglądu.

Marta wyjaśniła także, że nigdy nie robiła sensacji z powodu swojej wagi.

„Gdy powiedziałam w jednym z wywiadów, że jako jedyna ze wszystkich uczestników "Azji Express" przytyłam w trakcie nagrań w Indiach, traktowałam to jako anegdotę, bo sama byłam tym zdziwiona, ale nigdy w życiu nie dramatyzowałam z powodu swojej wagi" – napisała na Facebooku.

Zrzut ekranu 2017-08-11 o 09.19.14

RadioZET.pl/SI

Oceń