Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Monika Brodka z różowymi włosami na gali Paszportów Polityki

10.01.2018 09:06

Monika Brodka to prawdziwy fryzurowy kameleon. Tym razem wokalistka postawiła na modny cukierkowy róż. Efekt? Naszym zdaniem zjawiskowy.

Monika Brodka z różowymi włosami na gali Paszportów Polityki fot. Eastnews

Monika Brodka ma różowe włosy 

Monika Brodka uwielbia eksperymentować z włosami i stylem. Piosenkarka z okazji 30. urodzin ścięła się na łyso, czym zaskoczyła swoich fanów i wielbicieli. Gdy włosy trochę podrosły, postanowiła zaszaleć z ich kolorem.

Choć wokalistka już jakiś czas temu pokazała nowy kolor włosów na Instagramie, dopiero na gali „Paszportów Polityki" pierwszy raz zaprezentowała swoją fryzurę publicznie.

Artystka wybrała na tę okazję elegancki zestaw w stylu retro, który uzupełniła białymi butami.
Jednak największą uwagę zwraca jej nowa fryzura. Trzeba przyznać, że Brodka wygląda doskonale – to zasługa jej delikatnych rysów twarzy.

Warto przypomnieć, ze Monika Brodka urodziła się 7 lutego 1987 roku w Żywcu. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Twardorzeczka. Wychowała się w góralskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. Już jako mała dziewczynka grała na skrzypcach i występowała w zespole folkowym, który prowadził jej ociec.

EN_01298363_0192

W 2003 roku młodziutka Monika zgłosiła się na casting do głośnego programu „Idol", który wygrała. Od tego czasu regularnie koncertuje.

RadioZET.pl/SI

Oceń