Zamknij

Primark wchodzi do Polski? Nieoficjalne doniesienia mówią o czterech sklepach

Redakcja
20.07.2018 10:36
Primark w Polsce
fot. Flickr

Primark wreszcie powstanie w Polsce? Dla wielu fanów odzieżowych sieciówek byłaby to sensacja. W najnowszych, nieoficjalnych doniesieniach mediów mówi się o czterech sklepach w naszym kraju. Gdzie mają powstać?

Informacje o tym, że znana sieć Primark otwiera sklepy w Polsce, krążą w sieci już od dawna. Choć wcześniejsze pogłoski nie znajdowały odbicia w rzeczywistych planach tej firmy, to jednak – zgodnie z informacjami „Pulsu Biznesu” – irlandzka marka faktycznie planuje wejście na polski rynek.

Otwarcie Primarka w Polsce nie jest oficjalnie potwierdzone

Jak wskazuje „Puls Biznesu”, powołując się na nieznane źródło, przedstawiciele firmy są na etapie negocjowania lokalizacji sklepów. Mówi się o czterech marketach, choć konkretniejsze informacje padają w odniesieniu do dwóch. Jeden miałby powstać w Krakowie, na miejscu po jednym z marketów budowlanych, drugi w Warszawie, w budowanej właśnie Galerii Młociny.

Informacje te nie są oficjalne, a biuro prasowe irlandzkiego giganta nie chce odnieść się do tematu, twierdząc, że nie komentuje „spekulacji odnośnie do przyszłych otwarć”.

Primark – szeroka oferta z konkurencyjnymi cenami

Primark jest jednym z najbardziej znanych sklepów odzieżowych na świecie. Irlandzka sieciówka oferuje ubrania, akcesoria i dodatki (np. kosmetyki) w ramach kilku linii: np. Atmosphere (odzież damska i obuwie), Primark Home (produkty do domu) czy Girl 2 Girl (ubrania i dodatki dla dziewczynek). Klienci cenią sklep za szeroką i ciekawą ofertę, dobrą jakość produktów oraz przystępne ceny. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby móc kupować rzeczy tej marki również w Polsce.

Konsumenci byliby otwarciem Primarka w Polsce zachwyceni, jednak dla już obecnych tu marek byłaby to z pewnością duża konkurencja.

RadioZET.pl/PB/SA