Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rihanna pokazała, jak robi ulubiony make-up. Wideo ma już 6,5 miliona wyświetleń

07.05.2018 11:52

Rihanna od pewnego czasu ma „swoją” linię kosmetyków do makijażu. Właśnie zaprezentowała, jak robi swój ulubiony make-up. Jej filmik obejrzało już ponad 6,5 miliona osób!

Rihanna make-up tutorial fot. YouTube

Kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo, w którym Rihanna prezentuje, w jaki sposób wykonuje swój ulubiony makijaż. W trwającym nieco ponad 10 minut filmiku gwiazda wyjaśnia, że to, jak się maluje, zależy od okazji czy jej nastroju danego dnia. Krok po kroku pokazuje, jak wygląda jej „makijażowa rutyna” i opowiada, dlaczego wykonywanie konkretnych kroków jest takie ważne: czemu służy konturowanie twarzy, dlaczego korektor pod oczy jest niezbędny i nie tylko. Jak mówi, make-up pozwala jej ukryć cienie pod oczami oraz „zatuszować kaca i wszystkie złe decyzje”.

1

W filmiku piosenkarka zachowuje się bardzo swobodnie i naturalnie, a makijaż, który wykonuje, nie jest czasochłonny i sztuczny. Fani gwiazdy od chwili opublikowania materiału w sieci obejrzeli go już ponad 6,5 miliona razy!

Make-up tutorial Rihanny

Swój makijaż Rihanna przygotowała we współpracy z magazynem Vogue, a użyła do niego kosmetyków Fenty Beauty sygnowanych swoim nazwiskiem.

Przypomnijmy, że kosmetyki od Rihanny po raz pierwszy zaprezentowano na specjalnym wydarzeniu w ramach nowojorskiego tygodnia mody. Wszystko działo się w jednej z drogerii marki Sephora, gdzie ubrana w żółtą sukienkę Rihanna osobiście pomagała klientom nakładać makijaż.

RadioZET.pl/SA

Oceń