Zamknij

To Anna Lewandowska robi, by lepiej wyglądać na zdjęciach

Redakcja
02.07.2018 15:37
Anna Lewandowska
fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska dla wielu kobiet w Polsce jest prawdziwym wzorem do naśladowania, a jej konto na Instagramie obserwują setki tysięcy internautów. Jak ona to robi, że tak dobrze wychodzi na zdjęciach?

Żona Roberta Lewandowskiego jest w czołówce polskich gwiazd pod względem liczby osób obserwujących ją w sieci. Niemal pod każdym jej zdjęciem pojawiają się dziesiątki tysięcy komentarzy, w których fani zachwycają się jej figurą i promiennym wyglądem. Jak to jest, że Ania Lewandowska tak dobrze wygląda na zdjęciach?

Nie jest tajemnicą, że zdjęcia na profile gwiazd przygotowywane są często pracą sztabu osób. Także Ania Lewandowska wiele swoich zdjęć, które lądują na jej Instagramie, przygotowuje wcześniej, co nie jeden raz sama pokazywała w mediach społecznościowych. Jeden z niedawno pokazanych w sieci filmików, na którym pracuje nad czterema różnymi projektami (jak głosił opis), to nic innego, jak sesje dla jej marki Foods by Ann, zdjęcia posiłków wykonywanych według jej przepisów, czy wreszcie zdjęcia Ani podczas ćwiczeń. Kilka ujęć, których powstanie można było w wideo zobaczyć, już zresztą pojawiło się na Insta.

Mimo to jednak, że zdjęcia Lewandowskiej są zwykle przygotowywane przez profesjonalistów, to jednak ona sama też chce wychodzić lepiej na zdjęciach – czyli być fotogeniczną.

Jak dobrze wychodzić na zdjęciach? Triki Ani Lewandowskiej

Analizując zdjęcia Lewandowskiej z Instagrama, zauważyć można trzy charakterystyczne, częściej powtarzające się „miny” Ani, a więc, mówiąc inaczej, pokazujące trzy „triki”, z których korzysta trenerka, by lepiej wyglądać na zdjęciach. O czym mowa?

Trik pierwszy: uśmiech

Nie ma nic tak skutecznego jak promienny uśmiech. Każdy z nas ma kilka swoich uśmiechów, które stosuje do zdjęć. Zwykle każdy wie, który prezentuje się najlepiej i wiele osób swoje uśmiechy najzwyczajniej „trenuje” przed lustrem. Aby uśmiech nie był przesadny, można np. pamiętać o dotykaniu językiem do podniebienia.

Jest to uśmiech szeroki, ale nie „z otwartą buzią”. Policzki są zaokrąglone, oczy lekko przymrużone, w efekcie czego twarz wygląda na bardzo żywą, sympatyczną i zrelaksowaną.

Trik drugi: puszczanie oczka

Bardzo dobrze, że Ania nie decyduje się pozować z „dziubkiem”, co przestudiowało już wiele instagramowych gwiazd. Z chęci bycia seksy, o pociągającym i zalotnym wyrazie twarzy, wychodzi niekiedy prawdziwa makabra – grymas, który sprawia, że osoba oglądająca zdjęcie nie do końca jest pewna, co na zdjęciu się dzieje. Ponętne z założenia usta w „dziubek” mogą wręcz zniechęcać.

Ania Lewandowska zdecydowała, że będzie... puszczać oczko. Wygląda wtedy na pełną energii, nieco „zakręconą” kobietę, która wcale nie pozuje. Ona po prostu świetnie się bawi.

Trik trzeci: otwarty uśmiech...

... czyli otwarta buzia, jakby Ania coś krzyczała lub śmiała się w głos. Efekt? Wrażenie ogromnej radości, swobody i szaleństwa. Od razu wzbudza pozytywne odczucia. To też sposób na optyczne wysmuklenie twarzy.

A jaki jest Twój sposób na to, by być bardziej fotogenicznym/ą?

RadioZET.pl/SA