To zdjęcie wzruszyło internautów do łez

10.05.2017 12:53

Internauci nie kryją wzruszenia zdjęciem, które zrobił James Day. Fotograf został poproszony o wykonanie sesji ślubnej Adriana i Roslyn. Poprosił zakochanych, żeby nie koncentrowali się na nienaturalnym pozowaniu, ale po prostu zbliżyli się do siebie. W pewnym momencie podszedł do Robina i poprosił go, by zdradził żonie, dlaczego ją poślubił.

To zdjęcie wzruszyło internautów do łez fot. Facebook

Mężczyzna podszedł do ukochanej i wyszeptał jej, dlaczego to właśnie ona zdobyła jego serce. Fotograf nie usłyszał tej wypowiedzi, ale zobaczył reakcję kobiety – słowa jej męża doprowadziły ją do wzruszenia, którego ta nie była w stanie pokonać. 

W ten sposób powstało jedno z najładniejszych zdjęć w historii. Zamiast nienaturalnych, pozowanych ujęć fotograf uchwycił prawdziwą magię płynąca ze związku dwojga zakochanych w sobie ludzi.

Day postanowił podzielić się tą wzruszającą historią z internautami ze swojego świata. Fotografię pary opublikował na swoim fanpage'u. Zdradził także, że chociaż nie słyszał tego, co Adrian mówi żonie, sam też uronił kilka łez.

Zrzut ekranu 2017-05-10 o 12.52.07

RadioZET.pl/SI

Oceń