Wittchen w Lidlu już wkrótce! Nie przegap okazji

23.11.2018 12:54

Galanteria skórzana Wittchen w Lidl jest prawdziwym hitem. Teraz znana marka znów powraca do dyskontu. W sprzedaży będą nie tylko torebki.

Witchen w Lidlu fot. Wittchencom Instagram

Wittchen znów w sklepach sieci Lidl! Kiedy rusza sprzedaż? Galanteria skórzana znanej polskiej marki każdorazowo w Lidlu cieszy się olbrzymią popularnością, a już wkrótce będzie kolejna okazja do zakupu produktów Wittchen w atrakcyjnych cenach.

Torebki Wittchen w Lidlu – ceny

Galanteria Wittchen w Lidl dostępna będzie już od soboty, 1 grudnia we wszystkich sklepach sieci. W ofercie aż 35 wzorów skórzanych torebek, 16 modeli skórzanych rękawiczek i 13 rodzajów skórzanych pasków oraz aż 33 fasony portfeli. To bogaty wybór i z pewnością klienci znajdą w nim coś dla siebie.

Jak informuje portal Dla Handlu, ekskluzywne męskie i damskie paski dostepne będą w cenie 79 zł, portfele 159 zł, rękawiczki dla niej i dla niego 89 zł, a torebki damskie – 189 zł.

„Cieszymy się, że nasza współpraca z siecią Lidl jest wciąż kontynuowana, nieprzerwanie od 2012 r. Dzięki niej udało nam się dotychczas stworzyć szereg nowych miejsc pracy. Jak dotąd zaprezentowaliśmy klientom sklepów Lidl już 13 naszych skórzanych kolekcji” – mówi Monika Wittchen, wiceprezes zarządu Wittchen SA.

RadioZET.pl/dlahandlu.pl/SA

Oceń