Wojciechowska opowiedziała o molestowaniu kobiet w innych krajach

11.05.2017 15:31

Martyna Wojciechowska podczas swojej podróży wiele razy spotykała się z niebezpiecznymi sytuacjami. Właśnie opowiedziała magazynowi „Gala" o nieprzyjemnościach, z jakimi zmagają się kobiety w egzotycznych krajach.

Wojciechowska opowiedziała o molestowaniu kobiet w innych krajach fot. ons.pl

Dziennikarka w rozmowie z serwisem „Gala" opowiedziała, że podczas swych licznych wyjazdów wielokrotnie doświadczała nieprzyjemnych zachowań ze strony mężczyzn. 

„Mężczyźni tam są niezaspokojeni, bo nie ma tam zgody na stosunki przedmałżeńskie. A to tętni pod skórą, to jest taki nieokiełznany popęd, nad którym nie są w stanie zapanować. Dochodzi do dramatycznych sytuacji. Ja wielokrotnie doświadczyłam tego, właściwie w każdej możliwej sytuacji, gdzieś w tłocznym miejscu czuję męskie ręce na piersiach, na pośladkach. Męskie ręce, które próbują dotknąć mojego ciała. Oczywiście reaguję bardzo ostro" – wyznała Martyna w wywiadzie dla „Gala studio".

Wypowiedź ta nawiązuje w pewien sposób do tragicznej śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk w Egipcie. Dziennikarka nie ma żadnych wątpliwości, że wiele kobiet podczas egzotycznych podróży doświadcza szoku kulturowego. 

RadioZET.pl/SI/Gala

Oceń