Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

42-letnia Longoria w ciąży na czerwonym dywanie!

08.01.2018 09:29
xxx zet

Eva Longoria i Jose Basto długo trzymali w tajemnicy fakt, że już niedługo zostaną rodzicami. Dopiero gdy paparazzi zauważyli, że 42-letnia aktorka sporo przytyła, a media zaczęły spekulować, piękna gwiazda zdecydowała się potwierdzić szczęśliwą nowinę.

42-letnia Longoria w ciąży na czerwonym dywanie! fot. Eastnews

Złote Globy 2018. Eva Longoria w ciąży na czerwonym dywanie

Od jakiegoś czasu aktorka rzadko pojawia się na branżowych imprezach i skupia się na przygotowaniu do macierzyństwa. Co zrozumiałe – postanowiła zrobić jednak wyjątek dla rozdania Złotych Globów 2018, jednej z najbardziej prestiżowych imprez w świecie filmu, która odbyła się w minioną niedzielę w Los Angeles.

Na tę okazję aktorka wybrała zjawiskową czarną sukienkę (czerń to znak protestu wobec zjawiska przemocy seksualnej w świecie Hollywood i nie tylko) z głębokim dekoltem i mocnym wycięciem na dole. Odważną kreację uzupełniła delikatnymi kolczykami, pięknym pierścionkiem i lakierowanymi sandałkami. Podsumowując, wyglądała zachwycająco!

Złote Globy rozdane. Zobacz wyniki

Aktorka w rozmowie z „New York Times" zdradziła, że czarne kreacje są formą zbiorowego oświadczenia politycznego. – To chwila solidarności, nie tylko moda. Przez lata uświetniałyśmy rozdanie nagród naszymi sukienkami i kolorami, z pięknymi twarzami i naszym blaskiem. Tym razem branża nie może tego od nas oczekiwać – powiedziała Longoria w wywiadzie. To część inicjatywy Time's Up – akcji kobiet związanych z amerykańskim filmem, której celem jest wspieranie ofiar molestowania seksualnego.

To będzie pierwsze dziecko Evy Longorii. Mąż gwiazdy „Gotowych na wszystko" ma już czworo dzieci z poprzedniego małżeństwa. Potomek gwiazdorskiej pary ma przyjść na świat w maju. W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, że będzie to chłopiec.

Zobacz stylizacje innych gwiazd ze Złotych Globów 2018.

RadioZET.pl/SI

Oceń