Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Żona piłkarza z dumą prezentuje brzuch po ciąży

24.04.2017 13:12

W styczniu tego roku Rebekah i Jamie Vardy po raz kolejny zostali szczęśliwymi rodzicami. Kobieta musi jednak zmagać się z falą nienawiści internautów. Przyczyna? Zdjęcie brzucha, które wrzuciła po porodzie. 

Żona piłkarza z dumą prezentuje brzuch po ciąży fot. Instagram

Rebekah Vardy jest mamą czworga dzieci. Dwoje z nich ma z reprezentantem brytyjskiej drużyny, a 6-letniego syna i 11-letnią córkę z poprzedniego związku. Kobieta jest bardzo zajęta opiekowaniem się dziećmi, a już szczególnie maleństwem, które przyszło na świat na początku tego roku. Znalazła jednak trochę czasu i opowiedziała o blaskach i cieniach macierzyństwa w programie telewizyjnym „Good Morning Britain". 

Rebekah bez ogródek opowiedziała o tym, jakie przykrości spotkały ją po tym, gdy zamieściła w sieci zdjęcie swojego brzucha, które wykonała kilka dni po porodzie. Internauci byli oburzeni tym, że zdecydowała się pokazać ciało – i to nieidealne. Niektórzy grozili jej nawet i pisali, że jej synek powinien nie żyć.

– Wyszłam ze szpitala, Finley miał zaledwie dwa dni, a ktoś napisał na Twitterze, że mam tłuste uda i wyglądam obrzydliwie. W tamtym momencie pomyślałam, że to nie w porządku – zdradziła Vardy w programie telewizyjnym. Przyznała także, że dlatego zdecydowała się na sesję zdjęciową bez retuszu, by pokazać ludziom, że kobiece ciało nie musi być idealne, by być piękne i naturalne.

RadioZET.pl/SI

Oceń