Kolejna sieć pizzerii wkracza do Polski

23.10.2017 14:05

Rynek fast foodów ma się w Polsce świetnie. Teraz kolejna sieć ogłosiła, że już niebawem otworzy u nas swoje pierwsze restauracje. Papa John's to znana w USA marka pizzy, która jest w tej branży trzecim graczem na świecie. Kiedy i gdzie otwarte zostaną pierwsze restauracje Papa John's w Polsce?

Kolejna sieć pizzerii wkracza do Polski fot. Pixabay

Papa John’s to kolejna sieć restauracji typu fast food, która wkracza na polski rynek. W planach marki jest otwarcie 20 lokali w całym kraju. Pierwsza restauracja powstanie w Warszawie.

Papa John's Pizza w Polsce - kiedy i gdzie pierwsza restauracja?

Pierwsza restauracja otwarta zostanie jeszcze jesienią w Warszawie, choć dokładna lokalizacja oraz termin otwarcia nie są jeszcze znane.

"Marka Papa John’s kontynuuje swój rozwój, a jej popularność na całym świecie rośnie (...). To zasługa naszej misji, do której przykładamy największą wagę. Mamy nadzieję, że tak jak w innych krajach Europy i świata, nasza pizza stanie się tutaj ulubionym wyborem Polaków" - powiedział Chris Wynne, współwłaściciel i dyrektor generalny PJ Western, przedstawiciela Papa John’s International na Europę.

Menu Papa John's

Menu sieci różni się w zależności od kraju. W Europie restauracje znajdują się m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji czy Irlandii. Wspólnym mianownikiem każdego z produktów oferty są składniki - zgodnie z mottem: "Lepsze składniki, lepsza pizza".

Klienci wybierać mogą spośród bogatej listy pizz na różnym - także bezglutenowym - cieście.

Więcej informacji wkrótce.

RadioZET.pl/Portal Spożywczy/SA

Oceń