Kolekcja Heidi Klum dla Lidl - kiedy w sklepach?

04.09.2017 16:01

Heidi Klum dla Lidl: kolekcja "Let's WOW" może stać się prawdziwym odzieżowym hitem sieci. Czy ubrania zaprojektowane przez znaną modelkę doprowadzą do zamieszek w sklepach? Sprawdzamy, kiedy kolekcja Heidi Klum dla Lidl trafi do sprzedaży i czego się spodziewać.

Heidi klum Lidl fot. Screen

Kolekcja ubrań zaprojektowanych przez Heidi Klum, pod wdzięczną nazwą "Let's WOW", to blezery, bombery, eleganckie sukienki, spodnie jeansowe, topy, szpilki, wygodne buty, torebki i nie tylko. Koronki, mocne skórzane akcenty, panterka, czerń, odcienie kobaltu - to można będzie znaleźć w autorskiej kolekcji ubrań, która już w połowie września trafi do marketów Lidl.

Heidi Klum dla Lidl - kiedy kolekcja "Let's WOW" w sklepach?

Premiera ubrań od supermodelki i projektantki już 18 września, ale to, co będzie dostępne w kolekcji jeszcze wcześniej będzie można zobaczyć na wyjątkowym pokazie w ramach New York Fashion Week. W sieci dostępny będzie stream z tego wydarzenia. " Po prostu 07.09 o godzinie 20:00 odwiedź naszą stronę i oglądaj transmisję na żywo!" - zaprasza Lidl Polska na swoim Facebooku.

Co najważniejsze dla wielu osób zainteresowanych, kolekcja "Let's WOW" ma być dostępna w cenach na każdą kieszeń. Choć nie są jeszcze znane dokładne ceny poszczególnych ubrań (nie wiadomo jeszcze, ile elementów znajdzie się w całej kolekcji), to wiadomo, że zamkną się w przedziale cenowym ok. 20-200 złotych.

Kolekcja Heidi Klum dla Lidl pojawi się w 28 krajach w ponad 10 tys. sklepów stacjonarnych oraz w sieci. Wygląda na to, że zapowiada się kolejna wojna w supermarkecie.

RadioZET.pl

Oceń
Tagi