Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolekcja Heidi Klum wraca do sklepów Lidl

21.08.2018 14:35

Heidi Klum znów będzie gwiazdą Lidl. Już niebawem w sklepach sieci dostępna będzie nowa kolekcja ubrań firmowana nazwiskiem modelki: #LETSSHAKEITUP. Co się w niej znajdzie i od kiedy będzie w sprzedaży?

Lidl Heidi Klum fot. Instagram

#LETSSHAKEITUP to czwarta już kolekcja odzieży dla Lidl, przygotowana we współpracy z supermodelką Heidi Klum. Kolekcja ta zapowiadana była już wiosną, a niebawem wreszcie trafi do marketów.

Nowa kolekcja Heidi Klum w Lidl

Jak już wiadomo, w nowej kolekcji znajdą się elementy codziennej garderoby, takie jak trencze, golfy, materiałowe spodnie czy kardigany. Wszystkie produkty dostępne będą w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, różowej i jagodowej.

— Nowa damska kolekcja odzieży z Lidl odznaczać się ma wysoką jakością wyrobów, dzięki którym klienci sieci będą mogli „na nowo odkrywać swoją kreatywność i swój osobisty styl w codziennym życiu” — informuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Kiedy ubrania Heidi Klum w sklepach?

Premiera kolekcji zaplanowana została na początek jesieni. Będą one do nabycia już 22 września.

Przypomnijmy, że w 2017 roku w Lidl dostępna była kolekcja pod nazwą „Let's WOW”, w której znalazły się m.in. blezery, bombery, eleganckie sukienki, spodnie jeansowe, topy, szpilki, wygodne buty, torebki i nie tylko. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów.

RadioZET.pl/SA

Oceń