Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolekcja Heidi Klum wraca do sklepów Lidl

21.08.2018 14:35

Heidi Klum znów będzie gwiazdą Lidl. Już niebawem w sklepach sieci dostępna będzie nowa kolekcja ubrań firmowana nazwiskiem modelki: #LETSSHAKEITUP. Co się w niej znajdzie i od kiedy będzie w sprzedaży?

Lidl Heidi Klum fot. Instagram

#LETSSHAKEITUP to czwarta już kolekcja odzieży dla Lidl, przygotowana we współpracy z supermodelką Heidi Klum. Kolekcja ta zapowiadana była już wiosną, a niebawem wreszcie trafi do marketów.

Nowa kolekcja Heidi Klum w Lidl

Jak już wiadomo, w nowej kolekcji znajdą się elementy codziennej garderoby, takie jak trencze, golfy, materiałowe spodnie czy kardigany. Wszystkie produkty dostępne będą w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, różowej i jagodowej.

— Nowa damska kolekcja odzieży z Lidl odznaczać się ma wysoką jakością wyrobów, dzięki którym klienci sieci będą mogli „na nowo odkrywać swoją kreatywność i swój osobisty styl w codziennym życiu” — informuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Kiedy ubrania Heidi Klum w sklepach?

Premiera kolekcji zaplanowana została na początek jesieni. Będą one do nabycia już 22 września.

Przypomnijmy, że w 2017 roku w Lidl dostępna była kolekcja pod nazwą „Let's WOW”, w której znalazły się m.in. blezery, bombery, eleganckie sukienki, spodnie jeansowe, topy, szpilki, wygodne buty, torebki i nie tylko. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów.

RadioZET.pl/SA

Oceń