Zamknij

Kontrowersyjny projekt Marks & Spencer. Marka wypuściła na rynek majtki „splamione” krwią menstruacyjną

Sylwia Wamej
08.05.2019 15:40
Marks & Spencer
fot. Instagram.com/marks & Spencer

Marka Marks & Spencer zaprezentowała bikini, które podzieliło fanów. To majtki wyglądające, jakby były „splamione” krwią. Mimo wielu kontrowersji strój został wyprzedany.

Majtki, które wyglądają, jakby były ubrudzone krwią

W modzie nie brakuje kontrowersyjnych projektów, które szokują i wprawiają klientów w osłupienie. Po dziwnych sneakersach czy torbie przypominającej tę z IKEA przyszedł czas na osobliwe bikini. Zaprezentowała je brytyjska marka Marks & Spencer. Strój kąpielowy wywołuje mnóstwo kontrowersji, ponieważ przypomina majtki ubrudzone menstruacyjną krwią. Delikatny róż miesza się z czerwienią na dole bielizny, co przywodzi na myśl okres.

Na Twitterze rozpętała się gorąca dyskusja

W opisie produktu można przeczytać, że bielizna posiada modny print w kształcie liścia i dopracowany w każdym calu design, jednak wzór przypominający plamę z krwi został całkowicie pominięty. Na Twitterze klientki brytyjskiej sieciówki dyskutują między sobą, że to najdziwniejszy projekt, który pojawił się kiedykolwiek w ofercie sklepu. Mimo że bikini wywołało burzę wśród internautek, jest już wyprzedane.

Zagłosuj

Lubisz modę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW