Teraz gramy

Książka Michelle Obamy to najlepiej sprzedająca się biografia na świecie

28.03.2019 16:48

„Becoming. Moja historia” Michelle Obamy zyskała miano najlepiej sprzedającej się pozycji 2018 roku. Z kolei sama Michelle Obama została jedną z najpoczytniejszych autorek.

Michelle Obama fot. Instagram.com/ Michelle Obama

Michelle Obama. Wielki sukces książki „Becoming. Moja historia”

Książka „Becoming. Moja historia” Michelle Obamy ujrzała światło dzienne pod koniec zeszłego roku. W Polsce dostępna jest od połowy lutego. W ciągu czterech miesięcy od premiery książka sprzedała się w ponad dziesięciu milionach egzemplarzy, z czego siedem milionów rozeszło się w ciągu zaledwie sześciu tygodniu od momentu, gdy książka trafiła na półki.

Książka Michelle Obamy jest do kupienia w 22 krajach, a chętnych wciąż przybywa. Z kolei na spotkaniach autorskich Michelle może liczyć na tabuny ludzi. Przypomnijmy, że „Becoming. Moja historia” jest zapisem historii prezydentury Baracka Obamy i historii Michelle u jego boku. W książce znalazły się też autobiograficzne wątki, które sięgają dzieciństwa spędzonego na południu Chicago.

To też opis doświadczania różnych etapów Michelle Obamy: matki, prawniczki, Pierwszej Damy. W książce nie brakuje poruszających wyznań. Co ciekawe, sam Barack również planuje wydać książkę. Były prezydent podpisał umowę z wydawnictwem Penguin na wydanie własnej biografii. Szczególnie chce uwzględnić okres swojej prezydentury.

Zagłosuj

Lubisz czytać?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/kobieta.pl/ SW

Oceń