Zamknij

Kultowe lody już w Polsce. Dziś w Warszawie za darmo

Redakcja
04.04.2017 10:14
Kultowe lody już w Polsce. Dziś w Warszawie za darmo
fot. Facebook

Ben & Jerry's – na punkcie tych lodów oszalał cały świat. Dziś można dostać je już w regularnej sprzedaży w Polsce. Na dodatek – 4 kwietnia będzie można spróbować ich za darmo. 

Ben & Jerry's to legendarna już marka lodów stworzona w 1978 roku przez dwóch przyjaciół: Bena Cohena i Jerry'ego Greenfielda. Choć była dostępna w wielu innych krajach Europy, do marca nie można było kupić lodów Ben & Jerry's w Polsce.

Teraz na szczęście się to zmieniło. Lody dostępne są na razie w sześciu smakach i dwóch gramaturach. Ich cechą charakterystyczną są oryginalne dodatki, np. duże kawałki ciasteczek, pyszne sosy i posypki. 

„Zgodnie z międzynarodową tradycją sięgającą roku 1979, chcemy uroczyście powitać nowych fanów Ben & Jerry's i podziękować wam za cierpliwość oraz niestrudzone (i skuteczne!) domaganie się Waszych ulubionych lodów w Polsce :) Właśnie dlatego już 4 kwietnia zapraszamy Was na pierwszy w Polsce Free Cone Day!" – zaprosiła firma na Facebooku. W ramach tego wydarzenia lody marki będą rozdawane za darmo. Pierwszy polski Free Cone Day odbędzie się w Warszawie, przy dworcu kolejowym PKP Śródmieście. Święto lodów rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 19.00.

RadioZET.pl/SI