Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kupił schowek od gwiazdy reality show. W środku znalazł miliony

26.11.2018 13:54

Dan Dotson to gwiazda programu „Wojny magazynowe”, w którym profesjonalni handlarze skupują schowki, a następnie sprawdzają, co jest w środku. W sieci opublikował historię o mężczyźnie, który wylicytował od niego schowek, w którym znalazł sejf wypełniony pieniędzmi. W środku znajdowała się prawdziwa fortuna.

Kupił schowek od gwiazdy reality show. W środku znalazł miliony fot. Tweeter:@auctionguydan

Dan Dotson prowadzi z żoną firmę zajmującą się organizowaniem aukcji. Popularność przyniósł mu udział w popularnym programie „Wojny magazynowe”. Uczestnicy licytują w nim zawartość schowków, za które wynajmujący przestali płacić. Następnie sprawdzają ich zawartość i starają się spieniężyć ją z jak największym zyskiem. Bardzo często w niepozornych pomieszczeniach znajdują się prawdziwe skarby. Dotson opublikował w sieci historię mężczyzny, który przypadkowo zarobił na licytacji fortunę.

Wojny magazynowe fot. Tweeter:@auctionguydan

Mężczyzna kupił schowek z milionami dolarów

Na swoim profilu na Twitterze Dotson opublikował historię, którą usłyszał od kobiety poznanej na jednej z imprez charytatywnych. Znajomy jej męża miał wylicytować od gwiazdora „Wojen magazynowych” jeden ze schowków za 500 dolarów. Jakież było jego zdziwienie, gdy w pomieszczeniu znalazł tajemniczy sejf. Znajdowała się w nim torba po brzegi wypełniona gotówką. I to gotówką nie byle jaką, chodzi bowiem o 7,5 miliona dolarów.

ZOBACZ TAKŻE: Skarbówka sprawdza weselne koperty

Szczęśliwy mężczyzna nie cieszył się jednak całą kwotą zbyt długo. Miał się do niego zgłosić prawnik właściciela torby i zażądać zwrotu pieniędzy. W zamian zaproponował gratyfikację w postaci 600 tysięcy dolarów. Szczęśliwy znalazca sejfu ostatecznie zgodził się na zwrot, wynegocjował jednak kwotę 1,2 miliona dolarów odstępnego. Trzeba przyznać, że inwestując zaledwie 500, wzbogacił się niewiarygodnie.

RadioZET.pl/MF

Oceń