Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lara Gessler projektantką! Kolekcja sukien ślubnych jej autorstwa będzie hitem?

06.11.2018 17:02

Lara Gessler stworzyła własną kolekcję sukien ślubnych. Lara&Lace Boho Bride będzie hitem?

Lara Gessler suknia ślubna fot. Instagram Lara Gessler/Atelier Juliette

Lara Gessler kojarzona jest przede wszystkim jako córka słynnej restauratorki. Sama również poszła w ślady mamy, ale wyraźnie szuka na siebie nowego pomysłu. Dowodem na to jest fakt, że zaprojektowała... własną kolekcję sukien ślubnych. Pochwaliła się tym na Instagramie.

Lara Gessler projektantką

„Kochani! Jest mi bardzo miło wreszcie podzielić się z wami tym nad czym ostatnio tak dużo pracowałam! Po cudownej współpracy przy mojej sukience ślubnej w zeszłym roku postanowiłyśmy razem z Asią Kubiak z połączyć kreatywne siły i stworzyć wspólnie kolekcję sukienek ślubnych... w moim stylu. Jest wygodnie, romantycznie czasem seksownie a przede wszystkim bardzo BOHO!” – zachęca Lara.

Suknie ślubne Lary Gessler

Lara&Lace Boho Bride – tak nazywać się będzie kolekcja. Nie wiemy, ile sukien się w niej znalazło, ale kilka z nich możemy zobaczyć na Instagramie Lary oraz Atelier Juliette.

1
2
3

Nam do gustu najbardziej przypadła ostatnia, krótka suknia. Ciekawe, jakie będzie zainteresowanie. Z komentarzy pod zdjęciami wynika, że kreacje te bardzo spodobały się internautkom. Zdaje się, że będą popularniejsze niż wędliny Magdy Gessler.

Magda Gessler zamyka interes

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi