Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To ona zastąpi Wellman w reklamie Lidla. Kim jest Daria Ładocha?

16.02.2017 10:36

Daria Ładocha zastąpiła Dorotę Wellman w kampanii Lidla. Kim jest dziewczyna, która będzie reklamowała dyskont razem z Karolem Okrasą?

To ona zastąpi Wellman w reklamie Lidla. Kim jest Daria Ładocha? fot. Daria Ładocha w kampanii Lidla

Daria Ładocha w reklamie Lidla

W najnowszej odsłonie reklam Lidla zamiast Doroty Wellman możemy oglądać Darię Ładochę. Kim jest nowa gwiazda reklamy? To popularna blogerka, miłośniczka zdrowego żywienia, ekspertka z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją kulinarną filozofię przelewa na prowadzonego przez siebie bloga, a sama żyje według zasady „jesteś tym, co jesz”. Daria wydała dwie książki kulinarne: „W mojej tajskiej kuchni” i „Gotuj zdrowo dla dzieci”, w której opisała ulubione przepisy dla całej rodziny z uwzględnieniem aspektów zdrowia dla maluchów.

Daria występuje także w drugiej edycji programu „Agent. Gwiazdy", która ruszyła kilka dni temu. Czy jest tytułowym Agentem? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pewne jest to, że sympatyczna blondynka sporo namiesza w show-biznesie.

Darię możecie kojarzyć także z programu „Dzień Dobry TVN", gdzie w każdy czwartek prowadzi swój kącik kulinarny adresowany do miłośników zdrowego stylu życia i niebanalnych smaków.

Zobaczcie w naszej galerii kilka dań stworzonych przez Darię, która udowadnia, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne i niesmaczne.

 

RadioZET.pl/SI

Oceń