Lidl: legendarna polska porcelana z Ćmielowa do kupienia

07.11.2017 11:52

Porcelana z Ćmielowa będzie do kupienia w sklepach Lidl. Do sprzedaży trafi popularny serwis "Maria Teresa". Kiedy porcelana Ćmielów znajdzie się w sklepach Lidl?

Lidl porcelana Ćmielów fot. Wikimedia

Fabryka w Ćmielowie to jedna z najstarszych fabryk porcelany w Polsce, której tradycja sięga 1790 roku. Jej wyroby są znane i cenione na całym świecie. Trafiły nawet w ręce G. W. Busha czy Baracka Obamy. Nowoczesne, ciekawe wzornictwo, oryginalne projekty i wysoka jakość porcelany z Ćmielowa sprawiają, że jest ona cały czas atrakcyjna dla klientów. Dużym zainteresowaniem cieszy się na najważniejszych targach czy festiwalach i zachwyca fanów porcelany. Teraz będzie do kupienia w sklepach sieci Lidl.

Porcelana z Ćmielowa w Lidl - od kiedy?

Klasyczny, cieszący się ogromną popularnością serwis "Maria Teresa" w sklepach Lidl pojawi się w piątek 10 listopada i dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia: białej oraz wykańczanych ręcznie złotej oraz platynowej (prawdziwym złotem i platyną).

Zestaw obiadowy składający się z 18 elementów (6 talerzy płytkich - średnica 25 cm; 6 talerzy głębokich - 22,5; 6 talerzy deserowych - 19 cm) kosztować ma od 129 do 159 zł, a 12-elementowy zestaw kawowy – od 69 do 99 zł. Oprócz kompletów niektóre wyroby, takie jak talerze czy salaterki, będzie można kupić także pojedynczo.

RadioZET.pl/GazetkaLIDL/SA

Oceń
Tagi