Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lidl: promocja win na pierwszy dzień wiosny

21.03.2018 14:40

Lidl świętuje wiosnę promocją na wina. Przeceny w winnicy Lidla potrwają w dniach 21-22 marca.

Lidl promocja na wino fot. Pixabay

Najnowsza promocja w sieci sklepów Lidl prawdopodobnie nie doprowadzi do wojny między klientami — jak to bywa z torebkami Wittchen czy butami marki Crocs — jednak zainteresuje fanów wina. Sieć świętuje wiosnę promocją w winnicy Lidla. Od pierwszego dnia wiosny (kalendarzowej), czyli 21 marca, wszystkie wina z oferty sklepu dostępne są 25 procent taniej. Promocja może być jednak łączona także z akcjami rabatowymi z kodem rabatowym, co fanom wina przynieść może kolejne oszczędności.

Promocja na wina w Lidl potrwa do 22 marca br., do godz. 8:15 lub do wyczerpania zapasów. Jest w czym wybierać, bo w winnicy Lidla znajduje się ponad sto gatunków win.

Warto dodać, że zaledwie kilka miesięcy temu wino z oferty dyskontu uznane zostało za jedno z najlepszych win świata. Złotym medalem pochwalić się może Fortezza Dei Colli Chianti Classico Reserva, które zdobyło jedną z 14 złotych nagród na konkursie International Wine Challenge, nazywanym niekiedy „rozdaniem Oscarów świata wina”. Butelka tego trunku kosztuje 6,99 funta (czyli ok. 33 złote). Niestety wina tego nie znajdziemy w polskich marketach Lidl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi