Zamknij

Lidl rozszerza ofertę wegańskich kosmetyków. Ambasadorką została Karolina Pisarek z "Top Model"

Redakcja
08.03.2019 16:25
Karolina Pisarek promuje kosmetyki Lidla

Lidl postanowił rozszerzyć ofertę wegańskich kosmetyków Cien Food For Skin, które pojawiły się w polskich sklepach pod koniec ubiegłego roku. Niemiecka sieciówka rozszerzyła ofertę produktów do pielęgnacji ciała. Twarzą marki została modelka Karolina Pisarek.

Lidl rozszerza ofertę produktów wegańskich

Lidl w ubiegłym roku do polskich sklepów wprowadził wegańskie kosmetyki. Teraz zdecydował się na poszerzenie oferty. Wśród kosmetyków Cien For Skin znalazły się wegańskie kosmetyki do pielęgnacji skóry: kremy nawilżające i odżywiające do twarzy, płyny micelarne, peelingi, kremy do rąk oraz mleczka do demakijażu.

W kosmetykach vegan friendly nie ma żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach. Wegańskie kosmetyki Lidla promuje Karolina Pisarek, gwiazda 5. edycji "Top Model".

 Wybierając produkt, zwracam szczególną uwagę na składniki, bo wiem, że przede wszystkim naturalne kosmetyki mogą zapewnić mojej wrażliwej skórze odpowiednie nawilżenie i pielęgnację. Sama doskonale też wiem, że ogromne znaczenie ma cena. Często naturalna pielęgnacja wiąże się z dużym wydatkiem, tym czasem linia Cien Food For Skin to połączenie bardzo dobrych produktów oraz niskiej ceny.–  mówi modelka.

RadioZET.pl/ SW