Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lidl: rusza sprzedaż wina przez internet

30.10.2017 11:11

Już niebawem sieć Lidl uruchomi sprzedaż wina online w systemie click&collect. Na specjalnej platformie internetowej dostępne będą wina dobierane w konsultacji z sommelierami i ekspertami branży winiarskiej.

Lidl sprzedaż wina online fot. Pixabay

System click&collect umożliwia klientom wybranie wina przez platformę (winnicalidla.pl) i odbiór trunku we wskazanym przez siebie sklepie stacjonarnym. Sprzedaż wina online rusza 3 listopada 2017.

Najważniejszą korzyścią dla kupujących będzie nie tylko wygodny wybór wina, ale również możliwość wybierania spośród listy trunków przygotowanej przez ekspertów branży winiarskiej: Michała Jancika - Mistrza Polski Sommelierów z 2000 roku, wykładowcę sensoryki na UJ - oraz Richarda Bampfielda uhonorowanego tytułem Master of Wine, przyznawanym przez The Institute of Masters of Wine.

- Nieustannie zmieniamy się i rozwijamy dla naszych klientów (...) Po platformie kuchnialidla.pl i szeregu innowacyjnych promocji oraz konceptów przyszedł czas zrobić krok naprzód – zdecydowaliśmy się zaproponować naszym klientom nowoczesny system rezerwacji wina - powiedział Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska.

Czy jest to krok w stronę uruchomienia sklepu internetowego z pełnym asortymentem? Tego na razie sieć nie zdradza, choć wiadomo, że wcześniej w naszym kraju zarejestrowany został adres lidl-sklep.pl. Lidl prowadzi też sprzedaż w sieci m.in. w Niemczech, Holandii i Czechach.

Przypomnijmy, że niedawno sieć uruchomiła też sprzedaż wycieczek i wczasów na stronie lidl-podróże.pl.

RadioZET.pl/WirtualneMedia/SA

Oceń
Tagi