Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lidl w Irlandii wprowadza „ciche wieczory”

27.03.2018 13:32

Sieć Lidl w Irlandii zdecydowała się wprowadzić tzw. ciche wieczory. W wybrane dni tygodnia oświetlenie w sklepach zostanie przygaszone, nie będzie też muzyki. Wszystko z myślą o chorych na autyzm, którzy od teraz będą mogli robić zakupy w bardziej komfortowych warunkach.

Lidl ciche wieczory fot. Twitter

Irlandzki Lidl z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu rusza z nietypowym przedsięwzięciem. Od 2 kwietnia do końca maja w 194 sklepach Lidl w Irlandii odbywać się będą tzw. ciche wieczory. Akcja skierowana jest do osób zmagających się z autyzmem i ma umożliwić im zakupy bardziej komfortowe niż dotychczas.

Co wtorek w godzinach 18.00–20.00 w sklepach przygaszone będzie oświetlenie, nie będzie słychać muzyki, komunikatów czy reklam. Ponadto osoby z autyzmem będą mogły liczyć na wsparcie w trakcie zakupów oraz pierwszeństwo podczas płatności w kasie i wyciszenie dźwięków wydawanych przy skanowaniu produktów.

1

„Z dumą ogłaszamy, że po sukcesie ubiegłorocznej akcji pilotażowej i pozytywnym odzewie wśród klientów w 194 sklepach w Irlandii i Irlandii Północnej wprowadzamy «ciche wieczory» dla osób autystycznych” — zakomunikowali przedstawiciele Lidl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi