Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowość w Lidlu. Kawa dla klientów

06.02.2018 15:57
xxx zet

Sieć Lidl rozwija strefy komfortu w swoich sklepach. Od niedawna klienci wybranych sklepów mogą napić się kawy podczas zakupów.

Nowość w Lidlu. Kawa dla klientów fot. Archiwum Radia ZET

Lidl z kawą dla klientów 

To dobre wiadomości dla wszystkich miłośników długich, leniwych zakupów. Koncepty kawiarniane dostępne są na razie w kilku wybranych sklepach.

Zrzut ekranu 2018-02-06 o 15.55.05

— W sklepie Lidl przy ul. Wołoskiej w Warszawie przygotowaliśmy specjalną strefę kawową „Czas na kawę”. Jest to miejsce dedykowane na przygotowanie ulubionej kawy z ekspresu ciśnieniowego. Klienci mają do wyboru: espresso, kawę czarną, kawę białą, capuccino, cafe latte, flat white, czekoladę oraz cafe mocha. Mała kawa kosztuje 3 zł, natomiast duża 5 zł. W ramach strefy dostępne są także pyszne odpieki np. brownie (1,99 zł/1 szt.) lub ciastko francuskie z jabłkiem (1,89 zł/1 szt.) oraz asortyment kaw ziarnistych np. BIO kawa arabica (Bellarom, 39,99 zł/1 kg). Za wybraną kawę klienci płacą bezpośrednio przy kasie — opowiada Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Strefa kawy testowana jest na razie w sklepie przy ul. Wołoskiej. Lidl nie wyklucza jednak, że to rozwiązanie znajdzie zastosowanie także w innych punktach. W wybranych lokalizacjach działają już automaty z kawą, w których dostępna jest także gorąca czekolada, np. w sklepie Lidl przy ul. Wilkońskich w Poznaniu.

Zrzut ekranu 2018-02-06 o 15.54.54

RadioZET.pl/SI

Oceń