Zamknij

Małgorzata Kożuchowska wybrała tę samą torebkę, co Meghan Markle. Znamy cenę i markę

Sylwia Wamej
21.05.2019 12:48
Małgorzata Kożuchowska
fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za ikonę stylu. Gwiazda lubi wiedzieć, co w modzie piszczy i nie stroni od drogich ubrań i dodatków. Ostatnio wybrała dokładnie tę samą torebkę, co Megham Markle. Jej cena nie należy do najtańszych.

Małgorzata Kożuchowska postawiła na torebkę, którą nosi Meghan Markle

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jej styl to klasyka zmiksowana z nutką ekstrawagancji. W książce "Modna Polka" Kożuchowska powiedziała, że lubi "klasykę z nutką pieprzu". Ostatnio 48-letnia aktorka chętnie pokazuje się z ulubioną torebką gwiazd, m.in. Meghan Markle. Księżna Sussex posiada model torebki w kilku kolorach, m.in. butelkowozielonym i brązowym. Kożuchowska postawiła z kolei na karmelowy beż.

EN_01357321_0092
fot. Rex Features/ East News

Torebkę Gabrieli Hearst nosi Małgorzata Kożuchowska i Demi Moore

Najbardziej pożądany ostatnio model torebki to "Demi Tote" i pochodzi od marki Gabriela Hearst. Warto podkreślić, że do najtańszych nie należy, bo trzeba za nią zapłacić aż 8 tysięcy złotych. Gabriela Hearst to projektantka pochodząca z Urugwaju. Swoją autorską markę stworzyła cztery lata temu. Jej eleganckie projekty przypadły do gustu gwiazdom, m.in. Meghan Markle, która rozpromowała dwa modele, m.in. "Demi Tote" oraz "Nina Bag". Po akcesoria projektantki z Urugwaju chętnie sięga również Kate Bosworth, Miroslava Duma oraz Demi Moore.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Gala.pl/ SW