Gdzie mieszkają najatrakcyjniejsi ludzie w Europie? [MAPA]

12.09.2017 15:36

Gorąca Hiszpania, romantyczna Francja, a może nieoczywista Polska? Zastanawialiście się kiedyś, gdzie mieszkają najpiękniejsi ludzie w Europie? 

Gdzie mieszkają najatrakcyjniejsi ludzie w Europie? [MAPA] fot. Reddit

Na portalu Reddit odbyło się głosowanie, które miało wyłonić kraj Starego Kontynentu, w którym żyją najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni. Na podstawie odpowiedzi internautów stworzono mapkę, która szybko stała się hitem sieci.  

Zgodnie z przeprowadzanymi „badaniami” najbardziej przystojni ludzie mieszkają w Szwecji. Na drugim miejscu uplasowała się Francja, podczas gdy podium zamyka Hiszpania. Tuż za nim znalazły się Norwegia i Włochy. A Polska? Nie jest źle – mieszkańcy naszego kraju zajęli dobre, szóste miejsce. 

Ranking zamykają mieszkańcy małych krajów, które – jak wiadomo – mają mało mieszkańców mogących zagłosować w tego typu rankingu. Najmniej atrakcyjni są więc mieszkańcy San Marino, Luksemburga i Malty.

Reddit ma około 174 miliony zarejestrowanych użytkowników – nie wiadomo jednak, jak wiele osób wzięło udział we wspomnianym głosowaniu. Można jedynie przypuszczać, że największą aktywnością wykazali się Szwedzi.

Zrzut ekranu 2017-09-12 o 15.36.01

RadioZET.pl/SI/o2.pl/Reddit

Oceń