Zamknij

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała się w najmodniejszej kurtce tego sezonu. Wiemy, gdzie i za ile ją kupić

Redakcja
05.02.2019 11:58
Marina Łuczenko-Szczęsna w najmodniejszej kurtce tego sezonu
fot. Instagram/Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna śladem innych polskich gwiazd wybrała się na obóz Anny Lewandowskiej. Piosenkarka nawet na tak sportowym wydarzeniu nie zrezygnowała ze stylowego looku. Postawiła na model kurtki najmodniejszy w zimowym sezonie. Wiemy, gdzie i za ile ją kupicie.

Marina Łuczenko-Szczęsna na obozie sportowym Anny Lewandowskiej

Marina Łuczenko-Szczęsna dba o swoją sylwetkę. Piosenkarka odwiedziła niedawno obóz sportowy Anny Lewandowskiej Camp By Ann, który jest uwielbiany przez gwiazdy. Nic dziwnego, w końcu ćwiczenia z Anną Lewandowską to niezłe wyzwanie, ale też garść porad żywieniowych i ciekawostek dotyczących zdrowego stylu życia.

Muszę przyznać, że jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Ponieważ, nie jestem przyzwyczajona do regularnego wysiłku fizycznego, a co dopiero jeżeli  ma to być kilka treningów dziennie. Tak jak pisałam Wam kiedyś, nie będę ściemniać, że szczupłą sylwetkę zawdzięczam treningom. Nie oznacza to jednak, że mam dobrą kondycję. Na tym teraz chcę się skupić. W tym roku postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu i zawalczyć o swoja formę, a tym samym o swoje zdrowie. Przy okazji wyrzeźbić sylwetkę. Przyjechałam tu, aby się zmotywować do regularnego ruchu dla duszy i ciała. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać”  pisała Marina na swoim Instagramie.

Marina Łuczenko w srebrno-złotej kurtce Nike

Ukochana Wojciecha Szczęsnego zamieściła na swoim profilu zdjęcia z obozu Anny Lewandowskiej. Na jednym z nich fanki Mariny zwróciły uwagę na srebrno-złotą kurtkę. Nie zabrakło pytań, gdzie można dostać podobną. Jak się okazuje, zimowa kurtka w sportowym stylu wcale nie pochodzi z kolekcji wielkiego projektanta, tylko z sieciówki. Taki sam model możecie kupić w sklepach Nike. W internecie dostaniecie ją za 335 złotych. Oryginalna kurtka o ciekawym zestawieniu kolorystycznym sprawdzi się w połączeniu zarówno z legginsami, jak i jeansami, a nawet spódnicą.

Taką samą kurtkę kupisz w Nike
fot. aboutyou.pl

RadioZET.pl/Party.pl/ SW