Masz psa lub kota? IKEA ma dla Ciebie niespodziankę

11.10.2017 10:47

Szwedzka firma wprowadza do asortymentu serię Lurvig, czyli akcesoria dla psów i kotów. W ofercie znajdzie się szereg produktów, takich jak miski, smycze, zabawki, drapaki, pudełka czy legowiska.

Ikea seria dla zwierząt fot. Reporter/EAST NEWS

Nowa seria Lurvig, której nazwa znaczy tyle, co po prostu "kudłaty", przygotowana została we współpracy z lekarzami weterynarii. Wszystko po to, by stworzyć akcesoria nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i bezpieczne dla zwierzaków. Wśród nowych produktów znalazło się kilkadziesiąt produktów, takich jak miseczki, gumowe kulki do gryzienia, drapaki, poduszki, łóżka dla zwierzaków, smycze, domki dla kotów, kuwety, łopatki czy torebki na nieczystości, a także akcesoria do pielęgnacji. Ceny tych produktów są bardzo zróżnicowane - od ok. 1 dolara za małą zabawkę, do nawet 55 dolarów za domek lub łóżko.

IKEA przekonuje, że projektując serię Lurvig za cel obrano sobie stworzenie przystępnych cenowo i atrakcyjnych wizualnie produktów, które mają nadawać się zarówno dla dużych i mniejszych psów oraz kotów.

To nie pierwszy już raz, kiedy IKEA proponuje swoim klientom akcesoria dla zwierzaków, jednak najnowsza seria Lurvig jest znacznie szersza. W tej chwili produkty dla czworonożnych przyjaciół można nabyć jedynie z sklepach IKEA w USA, Kanadzie, Francji i Japonii, jednak już wiosną 2018 roku dostępne będą także w Polsce.

IKEA - Lurvig - co w ofercie?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi