Zamknij

McDonald’s świętuje Światowy Dzień McDelivery. Bedą niespodzianki!

Redakcja
25.07.2017 15:47
McDonalds dostawa prezenty
fot. McDonald's

26 lipca sieć McDonald's świętować będzie Światowy Dzień McDelivery. Tego dnia na klientów czekać będą niespodzianki z limitowanej kolekcji. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia!

W środę 26 lipca McDonald’s świętować będzie Światowy Dzień McDelivery, dlatego klienci liczyć mogą na wyjątkowe upominki, dołączane tego dnia do zamówień. Będą to produkty z limitowanej kolekcji McDelivery, wśród których są: piżama-kombinezon w burgery, sportowa bluza w komplecie ze spodniami dresowymi, komplet dwóch poszewek na poduszki z motywem burgerów lub koc piknikowy.

Jak dostać upominek z limitowanej kolekcji?

Zainteresowanie akcją z pewnością będzie duże, jednak warto się spieszyć, bo prezenty są limitowane. Ci, którym uda się zamówić jeszcze przed wyczerpaniem zapasów, gadżet, który będą chcieli otrzymać, wybiorą już na etapie składania zamówienia poprzez aplikację UberEATS.

Przypomnijmy, że możliwość zamówienia produktów z dowozem oferują od 1 lipca wybrane restauracje McDonald’s w Warszawie. Zamówienia można składać poprzez ogólnodostępną aplikację UberEATS, a dostawy realizowane są na terenie wybranych dzielnic: Śródmieścia, Mokotowa, Żoliborza, Ochoty, Ursynowa, Woli, Pragi Południe i Bemowa w godzinach 11:00 – 23:00. Więcej informacji o McDelivery oraz o Światowym Dniu McDelivery znaleźć można na stronie mcdeliveryatmcdonalds.com.

Oto upominki, które dołączane będą do zamówień.

RadioZET.pl/SA