Zamknij

McDonald's wprowadza nowe danie. Klienci bedą zachwyceni

Redakcja
19.09.2018 14:07
McDonald's
fot. Pixabay

19 września do McDonald's wracają lubiane przez klientów burgery. Sieć ma także niespodziankę. Nowe frytki, ale w całkiem innej odsłonie.

19 września 2018 do oferty McDonald’s wraca linia burgerów premium Maestro. To jednak tylko jedna z niespodzianek.

Frytki z batatów w McDonald's

Drugą jest coś całkiem wyjątkowego w ofercie: frytki z batatów, czyli słodkich ziemniaków! Przekąska ta, zdobywająca popularność na całym świecie, podawana będzie z sosem śmietanowym.

1

Wielki powrót burgerów Maestro

Do oferty wracają cenione przez klientów burgery: Maestro Grilled Cheese w wołowiną, bekonem bekonu, grilowanym serem camembert oraz topionym cheddarem. Do tego chrupiące pikle oraz prażona cebulka, a także klasyczna musztarda amerykańska i ketchup. Całość jest podawana w bułce brioche.

Drugim powracającym burgerem jest Maestro Fresh DeLuxe z wołowiną, plastrem sera ementaler, roszponką, pomidorem, chrupiącym ogórkiem i czerwoną cebula. Całość doprawiona majonezowym sosem cytrynowym oraz pikantną pomidorowo-paprykową salsą. Podawane w tostowanej bułce typu brioche.

Nowością w ofercie burgerów będzie Maestro Beef & Grilled Onion z grillowaną cebulką, wołowiną, bekonem, cheddarem, piklami, czarnuszką i wyjątkowymi sosami – ostrym pomidorowym z dodatkiem chilli oraz śmietanowym ze szczypiorkiem.

RadioZET.pl/SA