Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

McDonald's wprowadza różowe ciastko

12.03.2018 13:29

Nadchodzi wiosna — stwierdził chiński McDonald's i zainspirował się kwitnącymi wiśniami i brzoskwiniami. Rezultatem tego jest różowe ciastko o smaku brzoskwiniowym.

McDonalds peach pie fot. Instagram

Chiński McDonald's postanowił przywitać wiosnę nowym ciastkiem brzoskwiniowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie różowy kolor nowego produktu inspirowany kwitnącą wiśnią i brzoskwinią. Kwiaty tego drugiego z drzew uważane są w Chinach za miłosne talizmany. Czyżby McDonald's zamierzał przy pomocy swoich ciastek obudzić wiosenną miłość w swoich klientach?

Ciastko ma intensywnie różową barwę, choć samo ciasto smakiem nie różni się od klasycznych produktów, jakie znamy m.in. z polskich restauracji. Wewnątrz znajdują się kawałki białej brzoskwini.

„Jeden kęs i masz wrażenie, że zakochałeś się od pierwszego wejrzenia — po raz kolejny” — głosi hasło reklamowe nowego różowego ciastka. Zainteresowanie już jest ogromne — szczególnie że brzoskwiniowy deser dostępny będzie w chińskich restauracjach McDonalds bardzo krótko. Sprzedaż ruszyła 10 marca i potrwa zaledwie cztery dni.

Szkoda, że takie rzeczy nie w Polsce.

Zagłosuj

Polski McDonald's powinien wprowadzać podobne produkty do swojej oferty:

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi