Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

McDonald's. Dwie nowe kanapki z serii BigMac

08.02.2018 08:26

McDonald's. Dwie nowe kanapki z serii BigMac trafiły do sprzedaży w USA i Wielkiej Brytanii. 

McDonald's. Dwie nowe kanapki z serii BigMac

McDonald's. Nowe kanapki BigMac

Brytyjczycy i Amerykanie świętują 50. urodziny Big Maca w wielkim stylu. Do oferty McDonald's dołączył właśnie ogromny Big Mac — Grand Big Mac oraz jego mniejszy brat — Mac Junior. Nowe kanapki o nietypowych rozmiarach będą dostępne w sprzedaży od 7 lutego do 20 marca w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Zawierają one te same składniki co klasyczna kanapka, tylko jest ich odpowiednio więcej lub mniej.

Grand Big Mac w Wielkiej Brytanii kosztuje 4 funty i ma 741 kcal, podczas gdy wersja junior kultowej kanapki kosztuje 2,19 funta i zawiera 400 kcal, o 100 kcal niż tradycyjna kanapka.

Zagłosuj

Lubisz frytki z McDonald's?

Big Mac to jedna z najpopularniejszych kanapek McDonald’s na świecie. Lista składników, z których zrobiony jest Big Mac, jest taka sama na całym świecie. Każda kanapka składa się z podwójnej porcji soczystej wołowiny grillowanej bez dodatku tłuszczu, plastra sera topionego cheddar, drobno krojonej sałaty lodowej, pikli, cebulki oraz specjalnego kremowego sosu. To wszystko jest zamknięte w trzyczęściowej stostowanej bułce posypanej sezamem.

Zrzut ekranu 2018-02-08 o 08.23.30

RadioZET.pl/SI

Oceń