Zamknij

McDonalds: zamówienia z dostawą w ofercie sieci w Polsce. Jak zamawiać?

Redakcja
03.07.2017 16:14
McDonald's zamówienia z dostawą
fot. mat. prasowe

Od 1 lipca wybrane restauracje McDonald’s w Warszawie dają swoim klientom możliwość zamówienia produktów sieci z dowozem. Gdzie, jak i w jakich godzinach składać zamówienie? Ile to kosztuje? Sprawdzamy informacje o nowej usłudze popularnego fast foodu.

Sieć McDonald's wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w Polsce: od 1 lipca wybrane restauracje w Warszawie dają możliwość zamówienia produktów z dostawą. Jak pokazały wcześniejsze analizy rynkowe, ten segment rynku ma duży potencjał i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego właśnie sieć zdecydowała o wprowadzeniu sprzedaży jedzenia z dostawą. Pierwszym miastem, w którym to rozwiązanie zostało wprowadzone, jest Warszawa.

Jak zamawiać jedzenie z McDonald's z dostawą?

Zamówienia z dowozem można składać korzystając z ogólnodostępnej aplikacji UberEATS. Dostawy realizowane są w godzinach 11.00 - 23.00 na terenie następujących dzielnic miasta: Śródmieście, Mokotów, Żoliborz, Ochota, Ursynów, Wola i Praga Południe. Wybierać można niemal z całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach. Do ceny produktów doliczona będzie usługa dowozu.

"W McDonald’s dokładamy wszelkich starań, aby trafnie spełniać oczekiwania naszych gości. Stale poszerzamy wybór tego, co, kiedy, jak i gdzie mogą zamawiać. W tym roku zakończyliśmy w całej Polsce z sukcesem proces wprowadzania do restauracji multimedialnych kiosków zamówieniowych (...). Teraz wchodzimy na jeszcze wyższy poziom udogodnień i we współpracy z UberEATS ruszamy z dostawą naszych produktów. Dzięki temu nasi goście mogą korzystać z naszej oferty bez konieczności opuszczania domu, biura, czy miejsca imprezy. Wierzymy, że nasi goście docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s i będą coraz częściej zamawiać nasze produkty z dowozem – powiedział Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych w McDonald's Polska.

RadioZET.pl/SA