Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

McDonald’s. Nowy burger Maestro. Maestro Chicken & Curry w menu!

19.02.2018 10:27

McDonald’s — nowy burger w menu! Do rodziny kanapek premium Maestro Burgers dołączył Maestro Chicken & Curry.

Mcdonalds Maestro. Burger Maestro Chicken & Curry w menu fot. Archiwum Radia ZET

McDonald's Maestro. Burger Maestro Chicken & Curry w menu

McDonald’s wprowadza do menu nowe składniki i smaki. Ostatnio pisaliśmy, że już wkrótce rewolucyjną zmianę przejdzie zestaw Happy Meal. Teraz do menu w Polsce dołączyła nowa kanapka z serii premium, czyli Maestro Chicken & Curry.

Maestro Chicken & Curry to kanapka z piersią kurczaka i ananasem. Całość dopełniają dwa sosy: o smaku curry oraz BBQ z dodatkiem miodu, a także delikatna roszponka. Wszystko to w świeżo tostowanej bułce typu brioche. Na miłośników fast foodów czekają również frytki Premium Fries z sosem śmietanowym, a dla wielbicieli słodkości — lody z nutą czekoladowo-pomarańczową.

Reklama promująca nową propozycję McDonald's przedstawia każdy składnik jako porównanie do np. wulkanu czy wzburzonej fali morskiej. Pod koniec spotu słyszymy hasło „czasem smak przerasta nasze najśmielsze oczekiwania”.

Warto przypomnieć, że pierwszy McDonald’s w Polsce otwarto 17 czerwca 1992 roku w samym sercu Warszawy, w legendarnym Sezamie przy skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Po jedzenie sygnowane złotą literą „M” ustawiały się wówczas kolejki.

„Polska należy do najintensywniej rozwijających się rynków McDonald’s na świecie. Efekt 25 lat obecności Złotych Łuków nad Wisłą jest imponujący. [...] Filary naszej sieci są niezmienne. Oferta doskonałych burgerów i wzorowe współdziałanie wszystkich elementów systemu. Pracownicy, dostawcy i franczyzobiorcy — bez ich zaangażowania tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy” — przekonywał w zeszłym roku Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Kto próbował już nowej kanapki Maestro Chicken & Curry? Warto? Czekamy na komentarze.

RadioZET.pl/SI

Oceń