Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mężczyzna upozorował śmierć, by zobaczyć reakcję swojego kota

26.02.2018 14:33

Czy kot zje martwego człowieka? Odpowiedzi na to makabryczne pytanie poszukuje wielu internautów. Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić i sfingował swoją śmierć. Jego wideo oglądało już prawie 4 miliony internautów.

Czy kot zje martwego człowieka fot. screen

Jeśli jesteś miłośnikiem kotów, to prawdopodobnie stwierdzenia o tym, że zwierzęta te na pewno zjedzą właściciela, jeśli ten umrze, wydają ci się niedorzeczne. Właściciel youtube'owego kanału The Mean Kitty zamieścił w serwisie krótki filmik, na którym pokazuje nietypowe zachowanie swojego kota Sparty po tym, jak sfingował swoją śmierć. Uprzedzamy: nikt nikogo nie zjadł.

Na wideo widać jak mężczyzna pozoruje atak serca i pada na podłogę. Po chwili słychać miauczenie i pojawia się kot. Zwierzak najpierw z niepokojem obwąchuje mężczyznę, ociera się o niego, a potem... wygodnie rozkłada na podłodze z łapami do góry. Zaskoczony właściciel nie wytrzymuje i rzuca: „Serio, koleś?”.

No cóż — wideo użytkownika The Mean Ktty, który w social mediach prowadzi wiele kanałów poświęconych zwierzakom, głównie kotom, o niczym nie przesądza. Trudno dowodzić tego zagadnienia w tak krótkim czasie. Prawdą jest, że wiele makabrycznych sytuacji z udziałem kotów faktycznie miało miejsce. Jednak, nie wiedzieć czemu, zła sława dotyczy głównie „mruczków”, choć również psy dopuszczały się takich aktów, co znajduje potwierdzenie w policyjnych danych. Co ciekawe, The Mean Kitty także próbował zbadać, jak zachowa się jego pies w podobnej sytuacji. Tamten film zobaczyło jedynie 125 tysięcy osób.

Czy Sparta przeszła „test” przygotowany przez swojego pana? Trudno powiedzieć, bo zachowała się całkiem nieprzewidywalnie. To, co zrobiła, rozbawiło internautów do tego stopnia, że filmik zobaczyło ponad 3,7 mln z nich.

RadioZET.pl/SA

Oceń