Mieszkańcy którego kraju zdradzają najczęściej?

08.08.2017 16:14

Jeśli chodzi o miłość i zdradę to zwykle na myśl przychodzą Francuzi, jako najbardziej namiętni, czy Latynosi, jako gorący kochankowie. To prawdopodobnie im przypisać można niestałość w uczuciach i miłość piękną, ale krótką. Tymczasem okazuje się, że to nie oni przodują w statystykach, ukazujących częstotliwość zdrad. To kto zdradza najwięcej?

zdrada fot. Pixabay

Zdradzanie partnera lub małżonka nigdy nie jest dobrym pomysłem i na pewno nie powinno się temu przyklaskiwać. Niestety, jeśli chodzi o niewierność, niektórzy wprost nie mają sobie równych. Choć zdarza się, że w każdym kraju na Ziemi, w niektórych państwach zauważyć można to zjawisko zdecydowanie częściej, niż w innych. Francuzi? Włosi? A może Brytyjczycy lub Amerykanie? Być może takie odpowiedzi nasuwają się wielu osobom. Prawdopodobnie część z nas mogłaby automatycznie pomyśleć np. o mieszkańcach krajów latynoskich - przecież gorąco, to i gorące, płomienne uczucia! A jednak: zimno. To nie ten trop. Co zaskakujące, chodzi o kraj skandynawski. Który?

Mowa o... Danii. Jak wynika z najnowszych badań, mieszkańcy tego kraju statystycznie dopuszczają się zdrady znacznie częściej, niż mieszkańcy jakiegokolwiek innego kraju. Przyznaje się do niej aż 46 procent dorosłych Duńczyków. Tuż za nimi plasują się Norwegowie (41 procent), Islandia (39 procent) i Finlandia (36 procent). Dane wskazują więc, że aż 4 na 10 małżeństw z krajów skandynawskich zostanie dotknięta zdradą.

Badanie, które przeprowadzone zostało przez dr Felix, firmę z branży medycznej, obejmowało także nawyki seksualne innych narodów. Analizy pokazały m.in., że wielu Greków próbowało seksu analnego, podczas gdy np. mieszkańcy Indii należą do grupy najbardziej zadowolonych ze swojego życia seksualnego.
Całe badanie, zatytułowane "Jak uprawiamy seks - od Chile po Chiny" można przeczytać tutaj.

RadioZET.pl/SA

Oceń