Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miłość, która nie zna wieku. Wzruszające zdjęcie z tramwaju, które poprawi Ci dzień

20.09.2018 09:14

Tempo współczesnego życia powoduje, że bardzo często zapominamy o tym, co w życiu najistotniejsze. Na przykład o miłości. O jej sile mogą przypomnieć nam czasem zupełnie zwyczajne sytuacje. Jedną z nich prezenterka Radia ZET zarejestrowała w warszawskim tramwaju.

Miłość, która nie zna wieku. Wzruszające zdjęcie z tramwaju, które poprawi Ci dzień fot. Shutterstock

"Miłość nie zna wieku, po prostu zmienia się wraz z upływem czasu." Ten cytat Luanshyi Greer z powieści "Kto sieje wiatr" z pewnością daje do myślenia. Dzisiejsze tempo życia jest bardzo wysokie, nieustannie za czymś gonimy i czasem zapominamy, że uczucia nigdy nie ma się na własność. O ukochaną osobę powinno się dbać całe życie. Czasem wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, by znaleźć dowód na prawdziwość tych słów.

Wzruszające zdjęcie z warszawskiego tramwaju

Przykład na to, że miłość nie zna wieku, znalazła Agnieszka Kołodziejska, prezenterka Radia ZET, podczas porannej podróży do pracy. Z pozoru zwyczajna podróż tramwajem pozwoliła zarejestrować zdjęcie, które wzrusza do łez. Zaobserwowaną sytuację opisała sama Agnieszka:

- Miałam pojechać dzisiaj do pracy samochodem. Nie lubię publicznego transportu, tego tłoku, ocierania się ludzi o siebie, unikania wzroku współpasażerów, nudy spowodowanej tym, że każdy patrzy w telefon. Nie wiem, dlaczego jednak pojechałam tramwajem. W dodatku przepuściłam dwa wcześniejsze, bo biletomat w ślimaczym tempie drukował mi 10 kartonikowych biletów…lubię je mieć na zaś. Wsiadłam w "dziewiątkę" i od razu ich zobaczyłam. On miał świeży opatrunek na głowie, może jechali ze szpitala. Ona teczką z dokumentami troskliwie osłaniała Jego twarz przed palącym przez szybę słońcem. Wiedziałam już, że pojechałam tramwajem właśnie po to, żeby zrobić to zdjęcie. I pokazać Wam jak piękna potrafi być Miłość. Nawet ta oprószona już siwizną...This must be love.

Fotografia wydaje się tak wzruszająca właśnie dlatego, że została wykonana w zupełnie zwyczajnym miejscu i pokazuje zwyczajnych ludzi. Państwu ze zdjęcia życzymy jak najwięcej zdrowia i miłości, której można pozazdrościć.

Agnieszki Kołodziejskiej można posłuchać w "Dniu z Radiem ZET" od poniedziałku do piątku między godziną 12.00 a 15.00.

RadioZET.pl/MF

Oceń