Teraz gramy

Ta dziewczyna może pochwalić się włosami sięgającymi ziemi. Poznajcie Małgorzatę Kulczyk, znaną jako Miss long hair

27.02.2019 14:53

W salonach fryzjerskich rządzą co prawda półdługie lub krótkie fryzury, jednak Małgorzata Kulczyk znana w sieci jako „Miss long hair” od lat nosi włosy sięgające ziemi.  Jak o nie dba?

Małgorzata Kulczyk nosi włosy sięgające ziemi fot. Instagram.com/miss longhair

Małgorzata Kulczyk nosi włosy sięgające ziemi

Ta dziewczyna może pochwalić się ekstremalnie długimi włosami. Małgorzata Kulczyk, która prowadzi konto na Instagramie o bardzo adekwatnej nazwie do jej fryzury „Miss long hair”, nosi włosy sięgające aż do ziemi. Polska roszpunka dzięki swojej fryzurze stała się popularna nie tylko w Polsce, ale również za granicą. O jej nietypowym wizerunku pisały takie portale jak „The Sun” czy „Daily Mail”. Nic dziwnego, w końcu nieczęsto spotyka się kobietami z tak długimi włosami. Tym bardziej że żyjemy w szybkich czasach, w związku z tym wiele z nas stawia na krótkie fryzury, które łatwo jest ułożyć.

Jednak Małgorzata Kulczyk nie wyobraża sobie, że mogłaby kiedykolwiek obciąć włosy. Jak podkreśla, to część jej tożsamości oraz znak rozpoznawczy. Mimo że pielęgnacja takich włosów zajmuje bardzo dużo czasu, Małgorzacie wcale to nie przeszkadza.

Małgorzata Kulczyk: jak dba o swoje włosy?

Jednym ze sposobów pielęgnacji przy takiej fryzurze jest picie herbatki z pokrzywy, która korzystnie wpływa na zdrowie włosów, ale też przyspiesza ich wzrost. Zawiera dużo wapnia, manganu, fosforu, krzemu i minerałów. Małgorzata Kulczyk chwali sobie również olej kokosowy. Używa go do pielęgnacji włosów. Nigdy też ich nie farbowała i na razie nie zamierza tego robić. Miss long hair chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, gdzie główną bohaterką jest oczywiście jej fryzura.

RadioZET.pl/ Ofeminin.pl/ SW

Oceń
Tagi