Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

10 najlepszych stylizacji Agaty Dudy na 45. urodziny prezydenta [GALERIA]

16.05.2017 10:26

Krótkie blond włosy, garsonka lub marynarka z idealnym wcięciem w talii i doskonała figura, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna gwiazda filmowa. Oto dziesięć najlepszych stylizacji Agaty Dudy w historii.

10 najlepszych stylizacji Agaty Dudy na 45. urodziny prezydenta [GALERIA] fot. ons.pl

Agata Duda wiele razy udowodniła już, że moda jest jej ogromną pasją. Jako pierwsza dama u boku męża niemal zawsze wygląda nienagannie i z klasą. Jej znakiem rozpoznawczym są kobiece sukienki w intensywnych kolorach, wysokie szpilki i eleganckie dodatki, np. toczki czy kapelusze.

Pierwsza dama konsekwentnie stawia też na polskie marki. Dzięki miłości do mody i dbałości o najmniejszy detal ubioru Agata Duda powoli zapracowuje sobie na miano najlepiej ubranej pierwszej damy w historii Polski.

Stylizacje Agaty Dudy często komentowane są przez znawców. Wielu stylistów uważa, że polska dama pełnymi garściami czerpie ze stylu księżnej Kate, ale robi to w sposób przemyślany – tak by wszystko dokładnie pasowało do jej urody, kolorytu i figury. Nawet przeciwnicy polityczni jej męża doceniają to, że Agata Duda potrafi udowodnić, że będąc żoną dyplomaty nie trzeba ubierać się bez polotu.

Zobaczcie dziesięć najlepszych stylizacji pierwszej damy.

Parki męskie z wypełnieniem poliestrowym – czy warto?

RadioZET.pl/SI

Oceń