Zamknij

73-letnia Diane Keaton podbija Instagram swoimi stylizacjami

Redakcja
22.02.2019 15:06
73-letnia Diane Keaton podbija Instagram swoimi stylizacjami
fot. Instagram.com/ Diane Keaton

Styl Diane Keaton, który prezentowała w „Annie Hall”, doskonale sprawdza się na ulicach również i dziś. 73-letnia aktorka słynąca z niebanalnych stylówek raczy swoich fanów ciekawymi zestawieniami, które publikuje na swoim Instagramie. Robi to z dużym dystansem i mrugnięciem oka do swoich fanów. Bawi się modą i trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi.

Diane Keaton jak blogerka modowa

Diane Keaton zachwycała swoim stylem w filmowym hicie „Annie Hall”, który był połączeniem kobiecości, luzu i męskiego sznytu. Wiele ze stylizacji w filmie sprawdza się dziś na ulicach: luźne spodnie, białe koszule, pasiaste T-shirty. Diane lubi bawić się modą, a robi to na Instagramie, miejscu, które wydaje się zarezerwowane dla młodych kobiet.

Nic bardziej mylnego. Coraz częściej kobiety po 60. czy 70. roku życia korzystają z Instagrama, przedstawiając migawki ze swojego życia. Diane robi to z dużym luzem i dystansem. Na Instagramie poza zdjęciami z przeszłości czy ciekawostkami ze swojego życia zawodowego umieszcza swoje codzienne zestawienia. Jej styl jest bardzo podobny do tego, który preferowała przed laty. Nie brakuje garniturów w męskim stylu, kapeluszy, klasycznych sukienek w czarnym kolorze czy białych, eleganckich koszul, noszonych przez Diane z dużą nonszalancją.

W byciu „blogerką modową” Diane jest naturalna, urocza, publikuje zdjęcia, którym daleko do ideału, często robione w lustrze, w domowym rozgardiaszu. Diane Keaton ma też duży dystans do swojego wieku. „Czasami czuję się piękna, gdy nie widać mojej twarzy” – żartuje 73-letnia gwiazda w komentarzu do jednej z fotografii.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW