Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Duda w eleganckiej kreacji. Zadała szyku! [GALERIA]

06.12.2017 09:09

Agata Duda i Andrzej Duda jak co roku wsparli akcję Szlachetna Paczka. Pierwsza dama przy okazji zaprezentowała się w eleganckiej stylizacji. Jak wypadła?

Agata Duda w eleganckiej kreacji. Zadała szyku! [GALERIA] fot. prezydent.pl

O tym, że Agata Duda uwielbia modę, wiadomo nie od dzisiaj. Już od początków prezydentury Andrzeja Dudy jego żona nazywana jest przez media ikoną stylu i wzorem dla wielu Polek. Trudno nie zauważyć tego, że pierwsza dama ma wręcz nienaganna figurę, którą lubi podkreślać eleganckimi strojami i wyważonymi dodatkami. Oczywiście bez wpadek też się nie obyło, ale tych na koncie żony prezydenta jest na szczęście zdecydowanie mniej niż sukcesów.

Podczas grudniowej akcji Szlachetnej Paczki Agata Duda zaprezentowała się w eleganckiej ciemnej sukience, którą zestawiła z kontrastującymi szpilkami w czerwonym kolorze.

Para Prezydencka przygotowała i przekazała na ręce wolontariuszy Szlachetnej Paczki prezenty dla rodziny, w której babcia wychowuje wnuki po śmierci ich mamy.

– Chłopcy są bardzo wdzięczni babci i szalenie z nią związani. Na tyle, na ile mogą, pomagają jej w codziennych obowiązkach, ale rodzinie jest bardzo trudno, ponieważ jedynym źródłem utrzymania są prace dorywcze babci, która ostatnio podupadła na zdrowiu. Cieszymy się, że możemy, choć w niewielkim stopniu, zapewnić im te podstawowe potrzeby – powiedziała Pierwsza Dama, która wraz z Prezydentem zaprosiła wolontariuszy Szlachetnej Paczki na spotkanie w Pałacu Prezydenckim. 

Warto przypomnieć, że stylizacje Agaty Dudy porównywane są do modowych wyborów amerykańskich ikon stylu, takich jak Jacqueline Kennedy czy Claire Underwood z amerykańskiego serialu „House of Cards”.

Źródła zdjęć: strona prezydent.pl.

RadioZET.pl/SI

Oceń