Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Kornhauser-Duda i Melania Trump. Która ubiera się lepiej?

05.07.2017 13:49

Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda – obie nie ukrywają tego, że kochają modę. Obie pozwalają sobie na pewne eksperymenty, choć styl polskiej pierwszej damy jest zdecydowanie bardziej konserwatywny. Ale która z nich wygląda lepiej? Sprawdźcie to w naszej galerii.

Agata Kornhauser-Duda i Melania Trump. Która ubiera się lepiej? fot. ons.pl

Melania Trump, trzecia żona Donalda Trumpa, uwielbia drogie stroje i nie wstydzi się tego. Kilkanaście lat temu pracowała jako modelka i chodziła po najważniejszych wybiegach świata, m.in. w Paryżu, Nowym Jorku czy Mediolanie. Od tego czasu bacznie obserwuje świat mody i niemal zawsze stara się przykuwać uwagę strojem. Nie inaczej będzie na pewno w Warszawie. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych uwielbia sukienki – zwłaszcza te kobiece podkreślające jej zgrabną sylwetkę. Była modelka ma słabość do europejskich domów mody, a jej kreacje praktycznie zawsze przekraczają cenę kilkunastu tysięcy złotych. W jej przepastnej garderobie znajdziemy też co najmniej kilkadziesiąt par szpilek – wszystkie od najlepszych projektantów.

Donald Trump w Polsce. Czy jego wizyta coś zmieni?

Agata Kornhauser-Duda też stara się wyglądać nienagannie i z klasą. Polska pierwsza dama zwykle wybiera stroje od rodzimych projektantów. Znakiem rozpoznawczym żony Andrzeja Dudy jest niebanalne połączenie klasycznych, kobiecych krojów, z intensywnymi kolorami. W szafie Agaty Kornhauser-Dudy znajdziemy więc sporo różowych, czerwonych i fioletowych sukienek. Jej słabością są też wysokie szpilki oraz piękna, choć delikatna, biżuteria.

Zagłosuj

Obie są ikonami stylu, ale która ubiera się lepiej?

Zobaczcie w naszej galerii porównanie stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy i Melania Trump. Która z nich ubiera się lepiej?

RadioZET.pl

Oceń