Zamknij

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce na Instagramie

Redakcja
28.02.2018 08:59
Ania Lewandowska
fot. Archiwum Radia ZET

Anna Lewandowska ma słabość do pięknych ubrań i luksusowych dodatków — i nie zamierza tego ukrywać. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się nową skórzaną kurtką w najmodniejszym w tym sezonie odcieniu czerwonego. Ile kosztuje? Znamy cenę!

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce na Instagramie

Anna Lewandowska pokazała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w czerwonej skórzanej kurtce, czyli popularnej ramonesce. Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy — fanki bardzo chciały dowiedzieć się, gdzie można kupić taką kurtkę albo choć podobny egzemplarz.

Żona Roberta Lewanowska oznaczyła, że czerwona skórzana kurtka pochodzi ze sklepu Zaquad. W sklepie internetowym tej polskiej marki można kupić ją za 720 złotych.

Zobacz także

— Na oficjalne wyjście wybieram prostą elegancję. W takich stylizacjach najważniejszy jest dla mnie minimalizm, bo to on stanowi o klasyce. Aby nieco ją przełamać dobieram jakiś charakterystyczny detal, szczegół z pazurem, na przykład ciekawą bransoletę lub charakterystyczną kopertówkę — mówiła jakiś czas temu o swoim stylu Anna Lewandowska w rozmowie z serwisem VU MAG.

RadioZET.pl/SI