Zamknij

Anna Wintour odchodzi z „Vogue'a”?

Redakcja
04.04.2018 09:34
Anna Wintour odchodzi z „Vogue'a”?

Anna Wintour, która od trzydziestu lat kieruje amerykańską edycją „Vogue”, może odejść ze stanowiska redaktor naczelnej magazynu i szefa artystycznego wydawnictwa Conde Nast — od kilku dni takie plotki krążą w mediach.

Anna Wintour odchodzi z „Vogue'a”?

O tym, że Anna Wintour może pożegnać się ze stanowiskiem redaktor naczelnej „Vogue'a”, jako pierwszy poinformował portal Page Six. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, legendarna dziennikarka miałaby zrezygnować z kierowaniem magazynem już w wakacje tego roku — po przygotowaniu do druku wrześniowego numeru pisma.

„Vogue” jest najbardziej znanym na świecie pismem poświęconym modzie. Kilka lat temu Anna Wintour stała się domniemanym pierwowzorem naczelnej z piekła rodem w głośnym filmie „Diabeł ubiera się u Prady”.

Zobacz także

„Vogue” od lutego 2018 roku ukazuje się także w Polsce. To dwudziesta trzecia edycja kultowego magazynu, zwanego też „biblią mody”, na świecie.

Ani Anna Wintour, ani przedstawiciele „Vogue” na razie nie skomentowali informacji o rzekomym odejściu redaktor naczelnej. Na oficjalne informacje będziemy musieli więc jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/SI