Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

H&M i Moschino. Kiedy kolekcja?

16.04.2018 14:29

H&M i Moschino pracują nad wspólną kolekcją. To jedna z najlepszych wiadomości dla fanów mody. Kiedy premiera?

H&M i Moschino. fot. Instagram

H&M i Moschino. Kiedy kolekcja?

To już pewne — H&M i Moschino będą mieli wspólną kolekcję. Wiadomości te jako pierwszy potwierdził główny projektant Moschino Jeremy Scott podczas trwającego właśnie święta muzyki Coachella.

— Jestem tak podekscytowany Moschino i H&M — powiedział Scott o kolekcji stworzonej razem ze szwedzką sieciówką. — Dzięki tej współpracy będę mógł dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi, niż kiedykolwiek mogłem — dodał.

Ann-Sofie Johansson, doradca kreatywny H&M, zdradziła, że współpraca połączy ze sobą „świat pop, kulturę uliczną i glamour”. — Jeremy Scott jest niesamowity, wie, jak dobrze bawić się z modą i nawiązywać kontakty ze swoimi fanami na całym świecie — dodała, nie kryjąc ekscytacji.

W ten sposób włoska marka Moschino pójdzie w ślady bardzo udanej współpracy H&M i Erdem 2017 z kolekcją obejmującą odzież damską, męską i akcesoria. Dołączy także do imponującej listy domów mody, które współpracowały ze szwedzką marką — są na niej m.in. Balmain, Marni, Kenzo i Versace.

Kolekcja Moschino x H&M — jak można spodziewać się pełna odważnych printów, niebanalnych połączeń i błyszczących kolorów — będzie dostępna online i w wybranych sklepach H&M od 8 listopada 2018.

RadioZET.pl/SI

Od Ciebie zależy, jakie koszulki sportowe damskie znajdą się w Twojej garderobie

Oceń