H&M sprzedaje suknię ślubną w stylu księżnej Kate

04.04.2018 10:29

W amerykańskich sklepach znanej na całym świecie szwedzkiej sieci H&M pojawiła się suknia ślubna łudząco podobna do kreacji księżnej Kate. Warto kupić?

księżna Kate fot. Eastnews

H&M sprzedaje suknię ślubną w stylu księżnej Kate

Marka H&M wprowadza do swojej oferty nową kolekcję ślubną. Znajdziemy w niej stroje przeznaczone nie tylko dla panien młodych, lecz także druhen i świadkowych. Największe emocje budzi jednak jedna z sukien ślubnych.

Dziennikarki związane z popularnym magazynem „Hello” zauważyły bowiem, że ten model jest łudząco podobny do sukni, którą 29 kwietnia 2011 podczas własnego ślubu miała na sobie Kate Middleton. Zjawiskowa kreacja księżnej została zaprojektowana przez Sarah Burton z domu mody Alexander McQueen.

suknia hm

Suknia z imponującym gorsetem i dwumetrowym trenem, w której Kate Middleton powiedziała sakramentalne „tak” księciu Williamowi, została uszyta ręcznie z koronek. Kreacja będącą odpowiedzią na suknię księżnej jest oczywiście nieco skromniejsza — nie ma trenu, ale i zdecydowanie tańsza. Za model dostępny na razie jedynie w sklepach H&M w Stanach Zjednoczonych zapłacimy bowiem 299 dolarów, czyli nieco ponad 1000 złotych, podczas gdy za suknię córki państwo Middleton zapłacili 250 tysięcy funtów, a więc ponad milion złotych.

EN_00973018_0007

RadioZET.pl/SI

Oceń