Zamknij

Jennifer Lopez w nietrafionej stylizacji na imprezie Grammy. Zaliczyła modową wpadkę

Redakcja
11.02.2019 14:12
Jennifer Lopez zaliczyła modową wpadkę?
fot. Instagram.com/ Jennifer Lopez

Prawie 50-letnia Jennifer Lopez mimo upływu lat wygląda świetnie. Piosenkarce rzadko zdarzają się modowe wpadki, jednak na rozdaniu nagród Grammy jej stylizacji daleko było do doskonałej. Wszystko zepsuł jeden, mało stylowy dodatek.

Jennifer Lopez zaliczyła modową wpadkę?

Jennifer Lopez na co dzień preferuje bardzo kobiecy styl, podkreślający jej seksowne kształty. Piosenkarka nie stroni od odważnych wzorów, kolorów czy seksownych wycięć. Jednak na rozdaniu nagród  Grammy stylizacja gwiazdy nie należała do udanych. Jennifer Lopez postawiła na długą, dopasowaną do ciała suknię z zabudowaną górą, ozdobioną dużą ilością kryształków.

Suknia sama w sobie jest bardzo strojna, dlatego dobieranie do niej równie strojnych dodatków jest błędem. Artystka do bogato zdobionej sukni dobrała monstrualnie duży kapelusz z kryształkami, który kompletnie nie pasuje do reszty stroju. Dodatek przytłacza elegancki look, a twarz Lopez prezentuje się w nim wyjątkowo niekorzystnie. Do tego typu sukni idealnym rozwiązaniem byłby elegancki kok. Gdyby nie kapelusz, stylówka Lopez miałaby szansę się obronić.

Mimo nietrafionej stylizacji fani i tym razem nie zawiedli Jennifer. W komentarzach pod zdjęciem pisali, że pięknie wygląda, a występ na Grammy był jednym z najlepszych wieczoru.

RadioZET.pl/ SW