Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Liszowska zaliczyła modową wpadkę.Tą kreacją dodała sobie kilogramów

06.03.2019 10:52

Na premierze filmu „Całe szczęście” pojawiła się plejada gwiazd, m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Margaret i Joanna Liszowska, która postawiła na sportowo-elegancką stylizację. Zestawienie z tiulową spódnicą dodało aktorce dodatkowych kilogramów.

Joanna  Liszowska wybiera odważne zestawienia na czerwony dywan fot. Instagram.com/ Joanna Liszowska

Joanna Liszowska na premierze filmu „Całe szczęście”

We wtorek swoją premierę miał film „Całe szczęście”, w którym zagrała m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska oraz Joanna Liszowska. Aktorka, która na czerwone dywany wybiera dość odważne i seksowne stylizacje, tym razem postawiła na sportowo-dziewczęce zestawienie. Kreację w podobnym stylu nosiła Carrie, grana przez Sarę Jessicę Parker, w drugiej odsłonie filmowej części „Seksu w wielkim mieście”.

Joanna Liszowska zaliczyła wpadkę fot. Adam Jankowski/ Reporter

Joanna Liszowska zaliczyła modową wpadkę

Nie wiadomo, czy Joanna Liszowska inspirowała się stylem Carrie Bradshaw, natomiast tiulowa, rozkloszowana spódnica w kolorze słodkiego różu znacznie poszerzyła aktorkę. Minusem jest czarny skórzany pasek, który zapewne miał być przełamaniem dziewczęcego looku, jednak nie do końca był to trafny wybór. Czarny pasek w tej kreacji wygląda niestety nieco topornie. Do tiulowej spódnicy gwiazda dobrała czerwone szpilki. Joanna Liszowska zdecydowała się też na delikatny makijaż, natomiast włosy uczesała w gładki kucyk.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń