Zamknij

Joanna Liszowska zaliczyła modową wpadkę.Tą kreacją dodała sobie kilogramów

Redakcja
06.03.2019 10:52
Joanna  Liszowska wybiera odważne zestawienia na czerwony dywan
fot. Instagram.com/ Joanna Liszowska

Na premierze filmu „Całe szczęście” pojawiła się plejada gwiazd, m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Margaret i Joanna Liszowska, która postawiła na sportowo-elegancką stylizację. Zestawienie z tiulową spódnicą dodało aktorce dodatkowych kilogramów.

Joanna Liszowska na premierze filmu „Całe szczęście”

We wtorek swoją premierę miał film „Całe szczęście”, w którym zagrała m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska oraz Joanna Liszowska. Aktorka, która na czerwone dywany wybiera dość odważne i seksowne stylizacje, tym razem postawiła na sportowo-dziewczęce zestawienie. Kreację w podobnym stylu nosiła Carrie, grana przez Sarę Jessicę Parker, w drugiej odsłonie filmowej części „Seksu w wielkim mieście”.

Joanna Liszowska zaliczyła wpadkę
fot. Adam Jankowski/ Reporter

Joanna Liszowska zaliczyła modową wpadkę

Nie wiadomo, czy Joanna Liszowska inspirowała się stylem Carrie Bradshaw, natomiast tiulowa, rozkloszowana spódnica w kolorze słodkiego różu znacznie poszerzyła aktorkę. Minusem jest czarny skórzany pasek, który zapewne miał być przełamaniem dziewczęcego looku, jednak nie do końca był to trafny wybór. Czarny pasek w tej kreacji wygląda niestety nieco topornie. Do tiulowej spódnicy gwiazda dobrała czerwone szpilki. Joanna Liszowska zdecydowała się też na delikatny makijaż, natomiast włosy uczesała w gładki kucyk.

RadioZEt.pl/ SW