Zamknij

Kasia Struss kończy współpracę z agencją Małgorzaty Leitner. Sprawę skomentowała Joanna Krupa

Sylwia Wamej
12.04.2019 15:02
Kasia Struss
fot. Tricolors/ East News

Kasia Struss pożegnała się z agencją Avant Models, w której szefową jest  Małgorzata Leitner. Polska modelka poinformowała o zmianach na swoim Instagramie. Sprawę odejścia Struss skomentowała Joanna Krupa, która również była związana z Avant Models."Skoro największe gwiazdy odchodzą od agenta, to zapewne nie jest to wina gwiazd.. - " podkreśliła gwiazda "Top Model".

Kasia Struss zrezygnowała ze współpracy z Avant Models

Polska top modelka Kasia Struss zakończyła swoją przygodę z agencją Avant Models, prowadzoną przez Małgorzatę Leitner. To kolejna, po Joannie Krupie modelka, która rozstała  z agencją menadżerki gwiazd. Kasia Struss na swoim InstaStories napisała kilka ciepłych słów, skierowanych w stronę agencji.

Kasia przyjęła propozycję współpracy z agencją D'vision, prowadzoną przez agentkę Anji Rubik - Lucynę Szymańską. Sprawę odejścia Kasi Struss skomentowała Joanna Krupa. Gwiazda "Top Model" również była związana z agencją Małgorzaty Leitner. Obie panie rozstały się w nie najlepszych stosunkach, a powodem miały być niewyjaśnione sprawy finansowe.

Kasia_1
fot. Instagram.com/ Kasia Struss

Joanna Krupa komentuje odejście Kasia Struss z Avant Models

"Nie jestem w stanie powiedzieć, co było powodem odejścia Kasi. Wiem, jaki był powód mojego odejścia, o czym pisały media. Mogę jedynie domyślać się, że i w tym przypadku był podobny. Z tego, co wiem, Kasia była z nią bardzo blisko, tym bardziej jest to zastanawiające... Skoro największe gwiazdy odchodzą od agenta, to zapewne nie jest to wina gwiazd... "-  powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z serwisem Plejada.pl

Modelka dodała także, że ma nadzieję, na to, iże inne modelki Avant Models umiejętnie pokierują swoją karierą. 

"Zapewne zostało jeszcze w agencji kilka modelek, które liczę, że potrafią wyciągnąć wnioski z tego, co się dzieje wokół ich agentki "- dodała gwiazda "Top Model".

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Plejada.pl/ SW